DESTEK BİRİMLER

Sağlık Hizmetleri
Okulumuz ile aynı kampüs içerisinde yer alan LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi uzman doktor ve personeli ile tıbbi acil durumlara doğrudan ve sahada müdahele edebilmektetir.

Yemek Hizmetleri
Özel LSV Eğitim Kurumları yemekleri LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi mutfağında hazırlamaktadır. LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi diyetisyenleri tarafından menüleri belirlenip, öğünlerin ergen ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde besin değeri yüksek, cazip ve lezzetli olması sağlanmaktadır.

Temizlik ve Güvenlik
Temizlik hizmetleri, LÖSEV Kurum Ev İdaresi Koordinatörlüğü tarafından verilmektedir. Okulumuzun, akademik ve ders dışı programları aksatmadan gereken zamanda temizliğinin sağlanması konusunda yüksek standartlar benimsenmiştir.

Özel LSV Eğitim Kurumları kampüsünün güvenlik hizmetleri, LÖSEV İdari İşler Koordinatörlüğü tarafından yürütülmekte ve kampüs giriş-çıkışları güvenlik görevlileri tarafından kontrol edilmekte, ayrıca kampüs çevresi elektronik gözetim kameraları ile izlenerek tüm okul toplumu için güvenli bir ortam sağlanmaktadır.


Ulaşım
Öğrencilerimize servis hizmeti sağlanmaktadır. LÖSEV İdari İşler Koordinatörlüğü tarafından yürütülmekte olan Servis Hizmetleri bölümü, öğrenci ulaşımı ile ilgili sıkı kuralları karşılamaktadır. Bunun yanında öğretmenler ve çalışanlara da belirli rotalar üzerinden servis hizmetleri sunulmaktadır.